HLEDAT
MENU
Nádoba - konev na olej

Nádoba - konev na olej, objem 6 litrů, dlouhá hubice - ASTA

Nádoba - konev na olej, objem 6 litrů, dlouhá hubice - ASTA od našeho známého výrobce ASTA - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Nádoba - konev na olej, objem 6 litrů, dlouhá hubice - ASTA právě nyní za 361 Kč

361 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 6 litrů, s víčkem – ASTA A-L6MCVysoce kvalitní polyetylénová konev určená na pohodlné plnění oleje do motoru a nalévání dalších kapalin do auta. Dlouhá hubice s úzkým hrdlem umožňuje proud nasměrovat přesně na špatně přístupná místa (např. malé nalévací otvory), díky čemuž eliminuje riziko nechtěného rozlití.Hubice napevno s nádobou – nehrozí nebezpečí protékání kapaliny v případě netěsnosti spoje.Na plnicím otvoru je víčko na pantu, které brání případné kontaminaci látky nečistotami.Množství tekutiny se snadno kontroluje pomocí stupnice na boku nádoby.Odolné vůči kyselinám, olejům a zásadám.Celková výška: 400 mmK dostání také ve dvou a čtyřlitrové variantě.

Odměrky
Konve
Trychtýře > Výměna oleje > Nádoby na olej (konve)

Název:
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
5902188477863

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
22450
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 -
Nářadí-Libuš.cz