HLEDAT
MENU
Nádoba - konev na olej

Nádoba - konev na olej, objem 4 litry, dlouhá hubice - ASTA

Nádoba - konev na olej, objem 4 litry, dlouhá hubice - ASTA od této skvělé značky ASTA , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem online ušetříte čas i peníze - nakupte online. Nádoba - konev na olej, objem 4 litry, dlouhá hubice - ASTA nyní za 281 Kč

281 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Konev – nádoba na nalévání oleje a dalších provozních kapalin objemu 4 litry, s víčkem – ASTA A-L4MCVysoce kvalitní polyetylénová konev určená na pohodlné plnění oleje do motoru a nalévání dalších kapalin do auta. Dlouhá hubice s úzkým hrdlem umožňuje proud nasměrovat přesně na špatně přístupná místa (např. malé nalévací otvory), díky čemuž eliminuje riziko nechtěného rozlití.Hubice napevno s nádobou – nehrozí nebezpečí protékání kapaliny v případě netěsnosti spoje.Na plnicím otvoru je víčko, které brání kontaminaci látky nečistotami.Stupnice na boku pomáhá kontrolovat množství tekutiny.Odolné vůči kyselinám, olejům a zásadám.Celková výška: 362 mmK dostání také ve dvou a šestilitrové variantě.

Odměrky
Konve
Trychtýře > Výměna oleje > Nádoby na olej (konve)

Název:
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
5902188477856

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
22431
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 -
Nářadí-Libuš.cz