Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA od značky s dlouholetou historií ASTA lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA ve výhodné ceně 9374 Kč
Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/GPoužívá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem.Kvalitní produkt: vyrobeno z ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách.Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství.Rozměry:Délka: 1200 mmŠířka: 800 mmVýška: 230 mm
Olejové hospodářství
PHM > Záchytné vany
Nádoby > Výměna oleje > Dílenské záchytné vany (nad 20 L)