HLEDAT
MENU
Refraktometr - tester na měření provozních kapalin auta - SIXTOL

Refraktometr - tester na měření provozních kapalin auta - SIXTOL

Refraktometr - tester na měření provozních kapalin auta - SIXTOL od tohoto předního výrobce SIXTOL je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Refraktometr - tester na měření provozních kapalin auta - SIXTOL ve výhodné ceně 650 Kč

650 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tester na určení kvality provozních kapalin vozidla, tzv. refraktometr, v plastové kazetě – Sixtol SX3001Univerzální použití: přístrojem je možné určit stupeň nabití akumulátoru, teplotu tuhnutí chladících kapalin na bázi propylenglykolu nebo ethylenglykolu a taktéž teplotu tuhnutí kapalin do ostřikovačů.Sada obsahuje pipetu pro nabrání kapaliny a čistící hadřík.Možnosti měření:- Nabití akumulátoru (hustota elektrolytu). - Teplota tuhnutí chladící kapaliny. - Teplota tuhnutí kapaliny do ostřikovače.Měření kapaliny1. Pipetou naberte malé množství kapaliny. 2. Zdvihněte krycí destičku a naneste 2-3 kapky kapaliny na hranol přístroje. 3. Krycí destičku sklopte nazpět tak, aby se měřená kapalina rovnoměrně a bez bublin rozprostřela po ploše hranolu. 4. Po 30 sekundách nasměrujte krycí destičku na zdroj světla a podívejte se do okuláru. 5. Obraz je třeba zaostřit pomocí zaostřovacího kroužku, poté odečíst polohu přechodu světlo/stín na příslušné stupnici označující vlastnosti dané kapaliny.Dodáváno v kompletním stavu, nástroj nevyžaduje žádnou další montáž.

Provozní kapaliny > Refraktometry > Diagnostika
Testery
Zkoušečky

Název:
Refraktometr - tester na měření provozních kapalin auta - SIXTOL
Výrobce:
SKU:
8594196530073

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
18464
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Libuš.cz