HLEDAT
MENU
Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA zboží dodává Genborx lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA - nyní pořídíte od 1671 Kč

1671 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KAPřípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérií od německého dodavatele z velmi stabilního plastu je 380 mm dlouhý a oboustranně použitelný. Pokud by jeho délka nestačila, lze spojit vedle sebe i několik stejných přípravků. Stranové magnety ulehčují kopírování na ocelových dílech. Na přípravku jsou stupnice jak "mm", tak i "inch". Přípravek lze použít mnohostranně, zejména při opravách karosérií, restaurování veteránů, na snímání tvarů/obrysů blatníků, podběhů, nárazníků, nádrží atd. Stejně dobře lze snímat deformace karosérií po nehodě. Využití přípravku se neomezuje jen na autokarosárny. Uplatnění nalézá v zámečnické výrobě, v modelárnách, ve stavebnictví, ve štukatérství, ve strojírenství, ve výrobě nábytku apod.

Karosářské nářadí > Karosářská měřidla

Název:
Přípravek pro snímání/kopírování tvarů/obrysů karosérie ZB 2070 KA
Výrobce:
SKU:
8596386515310

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
18464
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Libuš.cz