HLEDAT
MENU
Pojízdná olejová jímka s odsávačkou

Pojízdná olejová jímka s odsávačkou, objem 76 litrů - HC-2185

Pojízdná olejová jímka s odsávačkou, objem 76 litrů - HC-2185 od přední společnosti MDtools lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Pojízdná olejová jímka s odsávačkou, objem 76 litrů - HC-2185 , produkt koupíte ted u nás za 8830 Kč

8830 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Olejová jímka s odsávačkou HC-2185Pojízdná pneumatická sběrná nádoba s odsávačkou na vyjeté oleje z vozidel se zásobníkem. Technická data:- zásobník o objemu 76 l s indikátorem hladiny oleje - vypouštěcí vana: 16 l - průměr vypouštěcí vany: 400 mm - průměr přídavného trychtýře na vypouštěcí vany: 560 mm - rychlost odsávání oleje: 6,5 l/min - teplota oleje: 40-60 °C - stlačený vzduch pro vyprázdnění zásobníku: 0,6-0,8 bar - délka vypouštěcí hadice: 1,5 m - délka odsávací sondy: 1,5 m - natlakování přes rychlospojku (1/4") stlačeným vzduchem 6-8 bar - hmotnost: 22 kgOlej se samospádem vypustí do výškově nastavitelné vypouštěcí vany, odkud stéká do zásobníku.Odtok může být zajištěn ventilem, aby bylo možné zkontrolovat olej ještě před jeho odtokem do zásobníku.Vyprazdňování zásobníku je na pneumatické bázi připojením na stlačený vzduch, olej v tomto případě vytéká přes pružnou hadici s kovovou zahnutou koncovkou.Odsávačka se připojí rychlospojkou na stlačený vzduch, v zásobníku se vytvoří podtlak a následně lze bez trvalého napojení na stlačený vzduch odsávat přes pružnou hadici s odsávací sondou.

Výměna oleje > Odsávačky
Olejové jímky > Jímky na vyjetý olej > Pneumatické odsávačky oleje

Název:
Pojízdná olejová jímka s odsávačkou, objem 76 litrů - HC-2185
Výrobce:
SKU:
2990381004514

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
22473
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Libuš.cz