HLEDAT
MENU
Olejová jímka - odsávačka

Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA

Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA od značky ASTA je momentálně za bezkonkurenční cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Olejová jímka - odsávačka, pojízdná, 90 l - ASTA zrovna nyní za cenu 12655 Kč

12655 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jímka a odsávačka na použitý – vyjetý olej, s nastavitelnou sběrnou vanou, pojízdná – ASTA AODE090EPřístroj pro vypouštění nebo podtlakové (vakuové) odsávání motorového či převodového oleje pomocí Venturiho trubice z vozidel.Technická data:Objem nádrže: 90 lKapacita k naplnění kapalinou 60-70 lTlak vzduchu vytvářející vakuum: 7-8 barČas pro vytvoření vakua: 150-180 sOdsávací výkon: 1,5-2 l/minDélka sací hadice: 2 mObjem sběrné vany: 18 lPrůměr sběrné vany: 400 mmPrůměr trychtýře sběrné vany: 606 mmMaximální výška: 1,8 mMinimální výška: 1,1 mDélka vypouštěcí hadice: 2 mMaximální naplnění při tlakovzdušném vypouštění: 70 lMaximální vypouštěcí tlak: 1 barVzduchové připojení: rychlospojka 1/4“ NPTHmotnost přístroje: 40 kg

Olejové hospodářství
PHM > Výměna oleje > Odsávačky
Olejové jímky > Jímky na vyjetý olej > Pneumatické odsávačky oleje

Název:
Výrobce:
SKU:
2990381026011

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
18464
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 -
Nářadí-Libuš.cz