HLEDAT
MENU
Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10l

Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10l, přípravek do myček kol

Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10l, přípravek do myček kol od dodavatele s dlouholetou historií MDtools . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10l, přípravek do myček kol za bezkonkureční cenu 3259 Kč

3259 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Mycí prostředek (koncentrát) WULKAN TURBO do myček kolObjem 10 litrůPro myčky kol WULKANKoncentrovaný, nepěnivý přípravek s vysokým pH faktorem. Obsahuje aktivní složky rozpouštějící různé typy provozních nečistot, usazující se na kolech (prach z obrušování brzdových destiček, rozpuštěné posypové materiály atd.). Součástí přípravku je také lešticí přísada známá z prostředků do myček na nádobí. Přípravek je vyvinut tak, aby se na umytém povrchu neusazovala pěna. Kolo je tak skutečně komplexně očištěné.Prostředek navíc minimalizuje znečištění samotné myčky kol – zabraňuje usazování nečistot na stěnách mycí komory, což usnadňuje následné čištění stroje.Ředění: maximálně v poměru 1:100.Během doplňování vody během provozu myčky je důležité vždy přidat příslušné množství koncentrátu. Při dodržování správného poměru se přípravek WULKAN TURBO rozpouští ve vodě, kterou lze následně bezpečně vypouštět do kanalizace. Mycí prostředek doporučovaný společností KART.Koncentrát je ekologicky nezávadný, protože je vyroben z biologicky odbouratelných složek.Prostředek byl vyvinut a vyroben pro společnost KART. Díky tomu má uživatel jistotu skutečně stoprocentní kvality.

Čistící roztoky
Chemie > Lepidla a roztoky > Pneuservisní stroje > Myčky kol

Název:
Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10l, přípravek do myček kol
Výrobce:
SKU:
2990381008017

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
22473
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Libuš.cz