HLEDAT
MENU
Měřič spotřeby elektrické energie Extol Light 43900

Měřič spotřeby elektrické energie Extol Light 43900

Měřič spotřeby elektrické energie Extol Light 43900 od společnosti s předním postavením na trhu Extol Light je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Měřič spotřeby elektrické energie Extol Light 43900 aktuálně zrovna za 345 Kč

345 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Měřič spotřeby elektrické energie Extol Light 43900 Přístroj měří: - aktuální příkon připojeného spotřebiče v jednotkách kilowatt (kW), čehož lze využít např. k ověření, zda je možné elektrospotřebič připojit k elektrocentrále, která má limitovaný výkon;- spotřebu připojeného elektrospotřebiče v jednotkách kilowatthodiny, čímž lze snadno zjistit, jakou spotřebu elektřiny má připojený spotřebič a kolik stojí jeho provoz v cenách za kWh. Pokud má spotřebič velmi proměnlivý chod (např. lednička), nechte ho zapojený v měřiči delší dobu, aby ho bylo možno změřit při všech typech provozu.

Další vlastnosti: Distribuce CZ. .

Název:
Měřič spotřeby elektrické energie Extol Light 43900
Výrobce:
SKU:
8595126973830

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Nářadí-Libuš.cz najdete levné nářadí oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si automatické i ruční nářadí a příslušenství, které ve vaší dílně nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu kvalitních vrtaček, pil, brusek a dalšího nářadí. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Nářadí-Libuš.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty do dílny.
Vybírejte z nabídky
22754
produktů
277
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Nářadí-Libuš.cz